Naudojimosi sąlygos

Naudojimosi sąlygos ("Sąlygos")

Please read these Terms of Use ("Terms", "Terms of Use") carefully before using the https://instante.lt website (the "Service") operated by ​Instantė UAB ("us", "we", or "our").

Jūsų prieiga ir svetainės naudojimas yra sąlygojamas jūsų sutikimo su naudojimosi sąlygomis. Šios sąlygos taikomos visiems internetinės svetainės lankytojams, vartotojams ir kitiems, kurie naudojasi mūsų paslauga.

Prisijungdami ar naudodamiesi mūsų paslaugomis sutinkate su naudojimosi sąlygomis. Jeigu nesutinkate su kuria nors sąlygų dalimi – negalite naudotis mūsų paslaugomis.

Paslaugų apribojimai

Mes galime nutraukti ar sustabdyti prieigą prie mūsų teikiamų paslaugų be išankstinio įspėjimo dėl įvairių priežasčių, įskaitant ir sąlygų pažeidimą.

Visos sutarties sąlygos, kurios nutraukus sutartį turėtų išlikti, išlieka, įskaitant nuosavybės nuostatas, išlygas dėl garantijų, atlyginimą ir atsakomybės apribojimai.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų svetainėje gali būti nuorodų į trečiųjų šalių tinklapius už kurias mes nesame atsakingi. Mes nekontroliuojame ir neprisiimame atsakomybės už trečiųjų šalių internetinių svetainių turinį, privatumo politiką ir kitas teikiamas praktikas.  Jūs taip pat pripažįstate ir sutinkate, kad mes neprisiimsime atsakomybės už bet kokią tiesiogiai ar netiesiogiai padarytą žalą ar nuostolius, kuriuos galimai sukėlė kitų naudojamų svetainių turinys, prekės ar paslaugos.

Rekomenduojame prieš naudodamiesi trečiųjų šalių internetinėmis svetainėmis ar kitomis paslaugomis, perskaitykite naudojimosi sąlygas ir privatimo politiką.

Teisės Aktai

These Terms shall be governed and construed in accordance with the laws of ​Lithuania, without regard to its conflict of law provisions.

Mūsų nesugebėjimas įgyvendinti naudojimosi sąlygų nebus laikomas sąlygų atsisakymu. Jei kuri nors iš sąlygų yra pripažįstama negaliojančia arba teisiniai pokyčiai neįgyvendinti, likusios sąlygos liks veikiančios. Šios naudojimosi sąlygos sudaro mūsų tarpusavio susitarimą dėl mūsų teikiamų paslaugų ir pakeičia visus ankstesnius susitarimus dėl mūsų teikiamų paslaugų.

Pokyčiai

Mes pasiliekame teisę savo nuožiūra keisti naudojimosi sąlygas bet kuriuo metu. Jeigu pokytis yra reikšmingas, bus stengiamasi apie tai pranešti likus ne mažiau kaip 30 prieš įsigaliojant naujoms sąlygoms. Pasiliekame teisę patys nustatyti kas yra reikšmingas pokytis. Toliau naudodamiesi mūsų paslaugomis, kai pakitimai įsigalioja, jūs sutinkate laikytis pakeistomis naudojimosi sąlygomis. Jeigu nesutinkate su atnaujintomis naudojimosi sąlygomis, nesinaudokite mūsų interenetine svetaine ar teikiamomis paslaugomis.

Susisiekite

Jeigu turite klausimų susijusių su naudojimosi sąlygomis, susisiekite su mumis.

Adresas: Kareivių g. 11B, Vilnius

Telefono numeris:: +370 640 60029

El. paštas: info@instante.lt