Privatumo politika

Privatumo politika ("Politika")

Please read these Private Terms carefully before using the https://instante.lt website (the "Service") operated by ​Instantė UAB ("us", "we", or "our").

Jūsų prieiga ir svetainės naudojimas yra sąlygojamas jūsų sutikimo su naudojimosi sąlygomis. Šios sąlygos taikomos visiems internetinės svetainės lankytojams, vartotojams ir kitiems, kurie naudojasi mūsų paslauga.

Prisijungdami ar naudodamiesi mūsų paslaugomis sutinkate su naudojimosi sąlygomis ir privatumo politika. Jeigu nesutinkate su kuria nors sąlygų dalimi – negalite naudotis mūsų paslaugomis.

Duomenų rinkimas

Siekdami savo produkto vartotojams suteikti aukščiausios kokybės paslaugas mes turime sukaupti tam reikalingą informaciją. Pavyzdžiui, tam, kad sukurti nemokamą arba mokamą paskyrą tik Jums, reikia užfiksuoti ir saugoti tokius duomenis, kaip vardą, pavardę, įstaigos pavadinimą, ir pan. Tam, kad lankytojai kurie rinksis mokamą paslaugą galėtų naudotis visomis produkto galimybėmis, gali būti reikalingi ir kiti kontaktiniai duomenys, pvz. telefono numeris, adresas, įmonės duomenys ir kita informacija.

Rinkodara

Vartotojas supranta ir sutinka, jog registracijos metu sukaupti duomenys apie jį gali būti naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais, įskaitant naujienlaiškių siuntimą.

Duomenų apsauga

Visus Jūsų registracijos metu pateikiamus asmeninius duomenis saugo ir administruojame mes. Nei mūsų, nei kitos trečiosios šalies sprendimu, išskyrus Lietuvos Respublikos įstatymų numatytus atvejus, Jūsų asmeniniai duomenys negali būti perduoti trečiosioms šalims be atskiro ir aiškaus Jūsų sutikimo

Informacijos teisingumas

Naudojantis mūsų paslaugomis draudžiama pateikti klaidinančią, kitus asmenis ar subjektus kompromituojančią ar įžeidžiančią informaciją, kuri galėtų padaryti tiesioginę ar netiesioginę žalą mums, kitiems asmenims ar subjektams. Asmenys, pateikdami klaidingą (žalingą) informaciją, prisiima pilną atsakomybę už galimus padarinius, atsirandančius dėl tokios informacijos pateikimo.

Ribojimai

Naudojantis mūsų paslaugomis, draudžiama siųsti elektroniniu paštu, elektroniniu būdu ar kitaip perduoti ar siųsti bet kokį turinį ir/ar nuorodas į bet kokį turinį, kurio publikavimas ir/ar panaudojimas yra draudžiamas arba ribojamas Lietuvos Respublikos įstatymais.

Duomenų pašalinimas

Mūsų paslaugų turėtojai gali bet kada pašalinti savo asmeninius duomenis iš mūsų duomenų bazės, pašalindami savo registraciją

Duomenų saugojimo terminas

Jūsų duomenis saugosime tol, kol Jūsų paslaugos ir  paskyra yra aktyvuota, arba kol yra reikalinga teikti Jums Paslaugas. Jei nustosite naudotis paslaugomis, Jūsų duomenys bus saugomi ne ilgiau kaip 6 (šešis) mėnesius po to kai paslaugos Jums bus nebeteikiamos. Duomenys, reikalingi įsiskolinimų valdymui, saugomi iki įsiskolinimo išieškojimo, tačiau ne ilgiau kaip 10 (dešimt) metų. Kai asmens duomenys taps nebereikalingi jų tvarkymo tikslams ar pasibaigs nustatytas saugojimo terminas, jie bus saugiai sunaikinami, išskyrus tuos, kurie įstatymų nustatytais atvejais turi būti perduoti valstybiniams archyvams. Jeigu raštu mums pateiksite prašymą pašalinti bet kokią Jūsų informaciją, mes į šį Jūsų prašymą atsakysime ir jį įvykdysime mūsų nuožiūra taip, kaip laikysime tinkama. Kviečiame šiuos prašymus pateikti el. paštu: info@instante.lt

Žala ir vartotojo atsakomybė

Mes turime teisę bet kada ir dėl bet kokios priežasties pašalinti asmens registraciją iš mūsų sistemos ir bet kokius asmens padarytus įrašus iš savo duomenų bazės. Taip pat, kreiptis į atitinkamas institucijas dėl asmens patraukimo atsakomybėn dėl jo neleidžiamais veiksmais padarytos materialinės (įskaitant negautas pajamas) ir nematerialinės žalos mums, jo partneriams, klientams ar kitiems asmenims bei subjektams.

Slapukai

Instantė.lt interneto svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), todėl šiame skyriuje jums pateikiama išsami informacija apie tai, kaip slapukai naudojami ir kaip jums apsispręsti, ar slapukus palikti, ar pašalinti.

Kas yra slapukas?

Slapukais vadinami informacijos elementai, perkeliami iš interneto svetainės į jūsų kompiuterio standųjį diską. Tai nedideli informacijos failai, kurie leidžia interneto svetainėms išsaugoti ir vėl pasiekti informaciją apie naudotojo naršymo įpročius.

Slapukus naudoja dauguma interneto svetainių, nes jie yra viena iš daugybės priemonių, kurios padeda pritaikyti interneto turinį prie naudotojų poreikių. Slapukai leidžia interneto svetainėms teikti prie naudotojų poreikių pritaikytas paslaugas (pavyzdžiui, įsimenant prisijungimo duomenis, išlaikant pirkinius pirkinių krepšelyje arba rodant tik konkretų naudotoją dominantį turinį).

Slapukų būna skirtingų: laikinieji slapukai (arba seanso slapukai) – pašalinami, kai užveriama naršyklė; nuolatiniai slapukai – nepašalinami ir lieka tol, kol pašalinami aktyviais veiksmais arba kol baigiasi jų galiojimas.

Kaip pašalinti slapuką?

Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Galite naršyklėje slapukus išjungti, bet žinokite, kad jeigu taip padarysite, galite netekti galimybės naudotis daugybe funkcijų, kurios būtinos, kad interneto svetainė veiktų kaip dera. Jeigu jums reikia išsamesnės informacijos apie slapukus, apsilankykite interneto svetainėje www.aboutcookies.org, kur rasite išsamios, nepriklausomos informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus per naršyklės nuostatas ir kaip pašalinti slapukus, kurie jau yra jūsų kompiuteryje. Kad pašalintumėte slapukus iš mobiliojo telefono, turėsite pasiskaityti telefono naudojimo instrukciją.

Nenugalima jėga

Operatorius jokiomis aplinkybėmis neatsako už galimus padarinius, sukeltus nenugalimų jėgų (Force Majeure) įtakos, kurių negalėjo niekaip įtakoti ar numatyti.

Privatumo politikos sąlygų pasikeitimas

Visos čia pateiktos nuostatos gali būti keičiamos ir papildomos. Apie pasikeitimus mūsų paslaugų vartotojai  informuojami www.instante.lt svetainėje ir/ar kitose svetainėse, kuriose galioja pasikeitimai.

Susisiekite

Jeigu turite klausimų susijusių su privatumo politika, susisiekite su mumis.

Adresas: Kareivių g. 11B, Vilnius

Telefono numeris:: +370 640 60029

El. paštas: info@instante.lt